4306R-101-500LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4306R-101-500LF
JLCPCB Part #
C1360368
Package
SIP-6-2.54mm
Description
200mW 5 50Ω 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS