4306R-101-500
MFR.Part #
4306R-101-500
JLCPCB Part #
C1360386
Package
SIP-6-2.54mm
Description
200mW 5 50Ω 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays