4306R-101-473
MFR.Part #
4306R-101-473
JLCPCB Part #
C1366463
Package
SIP-6-2.54mm
Description
200mW 47kΩ 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays