4306R-101-393LF
MFR.Part #
4306R-101-393LF
JLCPCB Part #
C1358974
Package
SIP-6-2.54mm
Description
200mW 39kΩ 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS