4306R-101-270
MFR.Part #
4306R-101-270
JLCPCB Part #
C1359811
Package
SIP-6-2.54mm
Description
200mW 27Ω 5 6 ±250ppm/℃ SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays