4306R-101-222
MFR.Part #
4306R-101-222
JLCPCB Part #
C1367882
Package
SIP-6-2.54mm
Description
2.2kΩ 200mW 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays