4306R-101-101LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4306R-101-101LF
JLCPCB Part #
C1360789
Package
SIP-6-2.54mm
Description
100Ω 200mW 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS