4306R-101-100LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4306R-101-100LF
JLCPCB Part #
C1360589
Package
SIP-6-2.54mm
Description
10Ω 200mW 5 6 ±250ppm/℃ SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS