4306M-102-182LF
MFR.Part #
4306M-102-182LF
JLCPCB Part #
C1361274
Description
1.8kΩ 3 400mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS