4306M-101-912LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4306M-101-912LF
JLCPCB Part #
C1361432
Package
SIP-6-2.54mm
Description
250mW 5 6 9.1kΩ ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS