4306M-101-272
MFR.Part #
4306M-101-272
JLCPCB Part #
C5899528
Package
SIP-6
Description
2.7kΩ 250mW 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6 Resistor Networks, Arrays