4306M-101-153
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4306M-101-153
JLCPCB Part #
C1360427
Package
SIP-6-2.54mm
Description
15kΩ 250mW 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays