4306M-101-122LF
MFR.Part #
4306M-101-122LF
JLCPCB Part #
C1360273
Description
1.2kΩ 250mW 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS