4306M-101-102
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4306M-101-102
JLCPCB Part #
C1360067
Package
SIP-6-2.54mm
Description
1kΩ 250mW 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays