4306H-102-332
MFR.Part #
4306H-102-332
JLCPCB Part #
C1360169
Package
SIP-6-2.54mm
Description
3 3.3kΩ 500mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays