4306H-101-471LF
MFR.Part #
4306H-101-471LF
JLCPCB Part #
C1360233
Description
300mW 470Ω 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS