4306H-101-153LF
MFR.Part #
4306H-101-153LF
JLCPCB Part #
C1360775
Package
SIP-6-2.54mm
Description
15kΩ 300mW 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS