4304M-102-471LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4304M-102-471LF
JLCPCB Part #
C1360240
Package
SIP-4-2.54mm
Description
2 4 400mW 470Ω ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS