4304M-102-221LF
MFR.Part #
4304M-102-221LF
JLCPCB Part #
C1360050
Description
2 220Ω 4 400mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS