4304M-102-121LF
MFR.Part #
4304M-102-121LF
JLCPCB Part #
C1360449
Description
120Ω 2 4 400mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS