4304M-101-202LF
MFR.Part #
4304M-101-202LF
JLCPCB Part #
C1360849
Description
250mW 2kΩ 3 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS