4304M-101-104
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4304M-101-104
JLCPCB Part #
C1360512
Package
SIP-4-2.54mm
Description
100kΩ 250mW 3 4 ±100ppm/℃ ±2% SIP-4-2.54mm Resistor Networks, Arrays