4120R-601-250/201L
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4120R-601-250/201L
JLCPCB Part #
C6683106
Package
DIP-20
Description
-10℃~+85℃ 1 200pF 25V 3dB@21MHz 8 DIP-20 EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) ROHS