4116R-R2R-253LF
MFR.Part #
4116R-R2R-253LF
JLCPCB Part #
C1357962
Description
125mW 16 16 25kΩ、50kΩ ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS