4116R-3-471/681
MFR.Part #
4116R-3-471/681
JLCPCB Part #
C1360843
Description
125mW 16 28 470Ω、680Ω ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays