4116R-3-302/622LF
MFR.Part #
4116R-3-302/622LF
JLCPCB Part #
C5499755
Package
DIP-16
Description
125mW 16 28 3kΩ、6.2kΩ ±100ppm/℃ ±2% DIP-16 Resistor Networks, Arrays ROHS