4116R-3-302/622
MFR.Part #
4116R-3-302/622
JLCPCB Part #
C1361249
Description
125mW 16 28 3kΩ、6.2kΩ ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays