4116R-3-181/391LF
MFR.Part #
4116R-3-181/391LF
JLCPCB Part #
C1361376
Description
125mW 16 180Ω、390Ω 28 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS