4116R-3-161/241LF
MFR.Part #
4116R-3-161/241LF
JLCPCB Part #
C5499752
Package
DIP-16
Description
125mW 16 160Ω、240Ω 28 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16 Resistor Networks, Arrays ROHS