4116R-2-332LF
MFR.Part #
4116R-2-332LF
JLCPCB Part #
C1358237
Description
125mW 15 16 3.3kΩ ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS