4116R-2-221LF
MFR.Part #
4116R-2-221LF
JLCPCB Part #
C5520572
Package
DIP-16
Description
125mW 15 16 220Ω ±100ppm/℃ ±2% DIP-16 Resistor Networks, Arrays ROHS