4116R-2-203LF
MFR.Part #
4116R-2-203LF
JLCPCB Part #
C1360733
Description
125mW 15 16 20kΩ ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS