4116R-2-182LF
MFR.Part #
4116R-2-182LF
JLCPCB Part #
C1360447
Description
1.8kΩ 125mW 15 16 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS