4116R-2-122LF
MFR.Part #
4116R-2-122LF
JLCPCB Part #
C1360155
Description
1.2kΩ 125mW 15 16 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS