4116R-2-105
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4116R-2-105
JLCPCB Part #
C1360483
Package
DIP-16-2.54mm
Description
125mW 15 16 1MΩ ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays