4116R-1-824LF
MFR.Part #
4116R-1-824LF
JLCPCB Part #
C5898864
Package
DIP-16
Description
16 250mW 8 820kΩ ±100ppm/℃ ±2% DIP-16 Resistor Networks, Arrays ROHS