4116R-1-685LF
MFR.Part #
4116R-1-685LF
JLCPCB Part #
C1360482
Description
16 250mW 6.8MΩ 8 ±250ppm/℃ ±5% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS