4116R-1-511LF
MFR.Part #
4116R-1-511LF
JLCPCB Part #
C1358474
Description
16 250mW 510Ω 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS