4116R-1-302LF
MFR.Part #
4116R-1-302LF
JLCPCB Part #
C1359817
Description
16 250mW 3kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS