4116R-1-273LF
MFR.Part #
4116R-1-273LF
JLCPCB Part #
C1358475
Description
16 250mW 27kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS