4116R-1-222
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4116R-1-222
JLCPCB Part #
C1363579
Package
DIP-16-2.54mm
Description
16 2.2kΩ 250mW 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays