4116R-1-201LF
MFR.Part #
4116R-1-201LF
JLCPCB Part #
C1360530
Description
16 200Ω 250mW 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS