4116R-1-184LF
MFR.Part #
4116R-1-184LF
JLCPCB Part #
C1360238
Description
16 180kΩ 250mW 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS