4116R-1-154LF
MFR.Part #
4116R-1-154LF
JLCPCB Part #
C1358403
Description
150kΩ 16 250mW 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS