4116R-1-152LF
MFR.Part #
4116R-1-152LF
JLCPCB Part #
C1358358
Package
DIP-16
Description
1.5kΩ 16 250mW 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16 Resistor Networks, Arrays ROHS