4116R-1-104
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4116R-1-104
JLCPCB Part #
C1358422
Package
DIP-16-2.54mm
Description
100kΩ 16 250mW 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays