4114R-2-154
MFR.Part #
4114R-2-154
JLCPCB Part #
C1360293
Package
DIP-14-2.54mm
Description
125mW 13 14 150kΩ ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays