4114R-2-152
MFR.Part #
4114R-2-152
JLCPCB Part #
C5898852
Package
DIP-14
Description
1.5kΩ 125mW 13 14 ±100ppm/℃ ±2% DIP-14 Resistor Networks, Arrays