4114R-1-820
MFR.Part #
4114R-1-820
JLCPCB Part #
C1364041
Package
DIP-14-2.54mm
Description
14 250mW 7 82Ω ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays