4114R-1-511
MFR.Part #
4114R-1-511
JLCPCB Part #
C1360472
Package
DIP-14-2.54mm
Description
14 250mW 510Ω 7 ±100ppm/℃ ±2% DIP-14-2.54mm Resistor Networks, Arrays